Vyhľadávanie

Ponuka

Nadstavec Pipetus

Nadstavec PIPETUS® - micro

Akumulátorom poháňaný pipetovací nadstavec pre mikropipety (jednorázové kapilárne pipety s okrajom) a krvné miešacie pipety. V základnej výbave: Pipetus micro kompletný, náhradný poistný filter, zasúvací nabíjací prístroj, makro - adaptér pre krvné miešacie pipety.Obj. číslo Typ Balenie (ks)    
396 709 901 000 Pipetus - micro 1    
 
Nadstavec PIPETUS® - juniorManuálny pipetovací pomocník pre všetky pipety od objemu 0,5 ml.
Obj. číslo Typ Balenie (ks)    
396 709 902 000 Pipetus - junior 1    
 
Nadstavec PIPETUS® - standard
Elektronický pipetovací pomocník pre všetky pipety od objemu 0,1-100 ml. S dodávkou obdržíte: Pipetus - standard kompletný s el. pumpou, 2 sterilné filtre, 1 poistný ventil.

Obj. číslo Typ Balenie (ks)    
396 709 903 000 Pipetus - standard 1    
 
Nadstavec PIPETUS® - AKKUPre bežný typ pipiet v objemoch 0,1 - 200 ml. Istý, ručný, sieťovo nezávislý, bez obmedzujúceho kábla. Napriek nákladnej technike ľahký. Ergonomicky prepracovaný až do nejmenšieho detailu, vhodný pre sériové pipetovanie. Nabíjacia technika garantuje permanentnú pripravenosť prístroja. Pipetovanie bez dobíjania podľa zvoleného nastavenia až 1 týždeň. Farebný displej, ktorý ukazuje zvolené prednastavenie, taktiež aj  akku - kapacitu. Prepínanie nasávania a vypúšťania garantuje absolutnú objemovú presnosť pipetovania, taktiež aj plnenie a vyprázdňovanie pipiet. Speed-taste na voľbu jednej z 5 nasávacích rýchlostí od maximálního po redukovaný výkon, podľa pipetovaného objemu a média. Poistný ventil proti vniknutiu kvapaliny do prístroja.

Obj. číslo Typ Balenie (ks)    
396 709 907 200 Pipetus - akku 1    


naspäť

Novinky

Created by WebSlužby.sk
Connection error