Vyhľadávanie

Ponuka

Firma MARCONI pôsobí na slovenskom laboratórnom trhu od roku 1994. Z počiatku firma pôsobila na strednom Slovensku a postupne svoju pôsobnosť rozšírila na celé Slovensko. Počiatočná ponuka laboratórneho sortimentu bola obmedzená, no v súčasnej dobe ponúkame sortiment výrobkov viac 19000 položiek. V sortimente nechýba laboratórne sklo, plasty, porcelán, filtračný papier, široký sortiment laboratórnych prístrojov , chemikálií a iných užitočných vecí pre laboratórnu prax.

Stálym cieľom firmy MARCONI je ponuka takých výrobkov, ktoré sú nie len cenovo výhodné ale majú aj zodpovedajúcu technickú úroveň a kvalitu. Dôležitým hľadisko je aj zaistenie poradenského a servisného zázemia. Poznatky, ktoré v tomto smere spoločne s našimi zákazníkmi získavame ovplyvňujú výrazne našu ďalšiu ponuku.ktorú Vám vo forme katalógov, web stránky alebo individuálnych ponúk predkladáme.

Našou neustálou snahou je vychádzať našim zákazníkom v ústrety k ich potrebám a poskytnúť im maximálnu podporu podľa ich aktuálnych potrieb.


Niekoľko fotiek z nášho okolia.


naspäť

Novinky

Created by WebSlužby.sk
Connection error